Projekt v príprave

O zahájení predaja Vás budeme informovať

Ktoré podlažie je pre vás to pravé?

Zvoľte si podlažie vo vizualizácii alebo pomocou tlačidiel.

Byty nad vaše očakávania

Chceme, aby vám bývanie v RosenHAUS, prinášalo radosť a uspokojenie z každého detailu. Dispozičné riešenie 1-izbových, 2-izbových, 3-izbových a 4-izbových bytov, z ktorých väčšina disponuje balkónom alebo terasou, kladie dôraz na maximálne využitie priestoru so zachovaním dizajnovej výnimočnosti. Navyše, každý z bytov pre vás pripravíme v štandardnom prevedení – kvalitné materiály už na prvý pohľad a riešenie rovnako komfortné, ako aj funkčné. RosenHAUS ponúka štýlové bývanie v Bratislave. Vyberte si ten pravý byt pre vás.

Maximálne využitie priestoru

V RosenHAUS kladieme dôraz nielen na moderný dizajn, ale aj na praktickosť. Každý z bytov je navrhnutý tak, aby poskytoval dostatok úložného priestoru, komfort a pohodlie. Navyše si môžete dokúpiť parkovacie miesto garážové (13 500 Eur s DPH), garážové s pivnicou (16 500 Eur s DPH) a ak túžite po ďalšom odkladacom priestore, existuje aj možnosť dokúpenia pivnice (3 000 Eur s DPH).

Kvalitné materiály už v štandarde

Každý z bytov pre vás pripravíme v kvalitnom štandardnom prevedení, ktoré zahŕňa, napríklad, francúzske okná, podlahu, dlažbu, dvere či sanitu.