Projekt v príprave

O zahájení predaja Vás budeme informovať

Prostredie prebúdzajúce k životu

Atmosféru nabádajúcu k športovým aktivitám aj príjemným posedeniam pri šálke dobrej kávy priam zacítite vo vzduchu. Vrakuňa ponúka množstvo aktivít. Váš voľný čas môžete tráviť prechádzkami či športom v Lesoparku Vrakuňa a v okolí Malého Dunaja,  ktoré sú vzdialené len pár minút pešo. Uprednostňujete radšej cvičenie pod dohľadom trénera? Doslova na skok máte fitness centrum. A ak dostanete chuť na šálku kávy, zmrzlinu alebo pohár vína s priateľmi, vybrať si môžete niektorú z blízkych reštaurácií. Nielen rodičov iste poteší ulica s minimálne frekventovanou automobilovou dopravou a miesto, na ktorom vás nebude nič rušiť. A pritom ste v centre Bratislavy za pár minút. Autom či MHD. Samozrejmosťou je kompletná občianska vybavenosť v okolí – školy, škôlky, obchody, lekárne aj zdravotné stredisko.

Oáza zelene pre malých aj veľkých

Uvedomujeme si, že zeleň je mimoriadne dôležitá a preto nechýba ani v RosenHAUS. Koncept oázy zelene je navrhnutý tak, aby RosenHAUS rozkvital doslova v každom ročnom období. Záhony ruží, tulipánov, narcisov ľalií, či krokusov, potešia obyvateľov tohto nového projektu priebežne po celý rok. Každý zo záhonov totiž rozkvitá v inom ročnom období. Vrakuňa tak opäť rozkvitne ešte viac. Kontaktujte nás a radi vám prezradíme viac. 

Nové bývanie v Bratislave, RosenHAUS

Príroda a rekreácia

Prírodu, ktorá láka k športovým aktivitám, máte na dosah ruky. Súčasťou RosenHAUS bude aj detské ihrisko, zeleň či športovisko na crossfit.

Nové bývanie v Bratislave, RosenHAUS

Školy a škôlky

V okolí RosenHAUS sa nachádza hneď niekoľko základných, stredných a materských škôl. Jedna z nich je dokonca priamo v susedstve.

Nové bývanie v Bratislave, RosenHAUS

Služby a voľný čas

Či máte chuť na pohár vína, dobrú kávu alebo zákusok, vybrať si môžete niektorú z blízkych reštaurácií.