Developer projektu RosenHAUS sa pustil do vedenia Vrakune

22.09.2020

Developerská spoločnosť MartinDevelopment, ktorá chce v bratislavskej Vrakuni vybudovať projekt RosenHAUS, sa ohradzuje voči tvrdeniam a obvineniam vedenia mestskej časti. Považuje ich za nepravdivé a zavádzajúce. Zdôrazňuje, že postupuje v zmysle platného stavebného povolenia, ktorého platnosť potvrdil v roku 2014 aj Najvyšší súd SR. Prečítajte si viac v článku na TRENDreality.sk. Ďakujeme za oslovenie, zverejnenie a spoluprácu aj agentúre TASR  a Bratislavské noviny. Máte viac otázok o projekte RosenHAUS? Napíšte nám na info@rosenhaus.sk a radi Vám ich zodpovieme.

Developer projektu RosenHAUS sa pustil do vedenia Vrakune

Posledné 3 voľné apartmány v predaji

20.09.2020

V novom projekte RosenHAUS máme v predaji posledné tri 1-izbové apartmány. Každý z nich ponúka obytnú plochu 28,53 m2 a k tomu balkón s rozlohou 3,04 alebo 4,69 m2. Aapartmány sa nachádzajú na 7., 8. alebo 9. poschodí. Ku každému z nich si môžete dokúpiť pivnicu. Máte ďalšie otázky? Neváhajte nás kontaktovať, radi Vám ich zodpovieme:-)

Posledné 3 voľné apartmány v predaji

6 otázok o projekte RosenHAUS

15.09.2020

Pripravili sme pre Vás odpovede na 6 najčastejších otázok o projekte RosenHAUS. Zaujíma Vás, či má projekt platné stavebné povolenie, kto je stavebníkom, komu patrí pozemok, na ktorom RosenHAUS vznikne? Všetky odpovede nájdete tu. Ďalšie odpovede na otázky, ktoré od Vás dostávame, budeme priebežne pripravovať a zverejňovať na našom webe a Facebooku. Ak by ste sa chceli čokoľvek spýtať, neváhajte nám napísať na info@rosenhaus.sk a radi Vám odpovieme:-)

6 otázok o projekte RosenHAUS

Pripravujeme nové detské ihrisko

11.09.2020

Dnešný, piatkový, deň sme strávili aj obhliadkou starého detského ihriska na Čiernovodskej ulici, ktoré by sme v rámci projektu RosenHAUS radi zrevitalizovali tak, aby slúžilo menším aj väčším obyvateľom okolitých bytových domov.

Pripravujeme nové detské ihrisko

Okrem nového bývania aj ďalšie služby pre obyvateľov

12.09.2020

RosenHAUS prinesie do Vrakune, okrem nového bývania, aj ďalšie služby pre všetkých obyvateľov, ako napríklad:
- nové detské ihrisko
- menšie námestie – piazzetta s relaxačno-oddychovou zónou 
- nové obchodné priestory pre menšie prevádzky, ako napríklad kaviareň, ambulanciu či kvetinárstvo 
- zachovanie existujúcej a výsadbu novej zelene 

Okrem nového bývania aj ďalšie služby pre obyvateľov

RosenHAUS prinesie do Vrakune moderné bývanie, možnosti relaxu aj nové služby

6.09.2020

Na nároží ulíc Železničná a Rajčianska v mestskej časti Bratislava – Vrakuňa vyrastá nový projekt bytového domu s názvom RosenHAUS. Majiteľom pozemku je hlavné mesto SR Bratislava, od roku 1998 je na pozemku zriadené vecné bremeno, právo stavby bytového domu. Za novým projektom stojí spoločnosť MartinDevelopment Vrakuňa, ktorá sa stala stavebníkom stavby bytového domu v marci 2020. O tom, čo všetko projekt RosenHAUS prinesie do Vrakune, si prečítate na portále webnoviny.sk

RosenHAUS prinesie do Vrakune moderné bývanie, možnosti relaxu aj nové služby

Predaj bytov za uvádzacie ceny

31.08.2020

Hľadáte nové bývanie? Projekt RosenHAUS ponúka 1-izbové až 4-izbové byty, teraz za uvádzacie ceny. K bytu je možné dokúpenie parkovacieho miesta vonkajšieho alebo v garáži a tiež pivnice. Vyberte si vaše nové bývanie. Ak máte ďalšie otázky, napíšte nám na info@rosenhaus.sk, radi vám na ne zodpovieme. 

Predaj bytov za uvádzacie ceny

Vo Vrakuni vznikne RosenHAUS

29.07.2020

Veľmi sa tešíme, že o našom novom projekte RosenHAUS už napísali aj na portáli Yes In My Bratislava. Ak máte otázky k projektu RosenHAUS, neváhajte nás kontaktovať. Pošlite e-mail na info@rosenhaus.sk  a radi zodpovieme na všetky vaše otázky. Tešíme sa na vás:-)

Vo Vrakuni vznikne RosenHAUS

Predaj bytov už čoskoro

18.06.2020

Zaujal vás projekt RosenHAUS a chceli by ste sa dozvedieť viac informácií? Napíšte nám na info@rosenhaus.sk a radi vám zodpovieme všetky otázky. A nezabudnite nás sledovať, prezradíme a ukážeme vám všetky novinky. Predaj bytov spustíme už čoskoro.

Predaj bytov už čoskoro